Поповнити рахунок Payera стало ще зручніше! Тепер Ви можете це зробити набагато швидше за допомогою своєї карти «Mastercard» або «Maestro».

Стежити за тим, щоб Ваш рахунок ніколи не був порожнім легко і займає всього кілька секунд за допомогою додатку Paysera!

#
У співпраці з українськими банками «ПриватБанк» та «Глобус» ми пропонуємо послугу швидких і безпечних грошових переказів до України, які ваші близькі зможуть отримати готівкою того ж дня.
#

📲 Щоб стати клієнтом Paysera, завантажте наш мобільний додаток та зареєструйтесь. 

ℹ️ Після реєстрації Вам потрібно буде заповнити анкету «Знай свого клієнта». Що являє собою анкета «Знай свого клієнта» і як її заповнити? 

📞 Якщо у Вас виникли запитання, зв'яжіться з нашим Центром обслуговування клієнтів. Контакти > 

✅ Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб першими отримувати найважливіші новини. 

#
Відкрийте рахунок безкоштовно всього за декілька хвилин

Конвертуйте валюту по найкращому курсу

Керуйте рахунком зручно за допомогою мобільного додатку

Переказуєте кошти в більш ніж 180 країн світу

Здійснюйте миттєві  платежі (SEPA Instant) за декілька секунд, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
#

Оплачуйте покупки одним кліком!

Додайте карту «Visa» в Apple Pay, Google Pay або Samsung Pay та насолоджуйтесь усіма її перевагами. Це швидкий, простий та безпечний спосіб оплати покупок, а найголовніше — він завжди у вас під рукою.

#
#
#

Приймайте платежі від своїх клієнтів! 

Більше 13 000 продавців користуються послугами Paysera для збору платежів у своїх інтернет-магазинах та інтернет-компаніях. Ми потурбувались про те, щоб інтеграція була максимально простою – для цього ми надаємо та підтримуємо плагіни більш ніж для 20 систем управління контентом

Скористайтесь послугою ініціювання платежу Paysera , якою користується більшість наших бізнес-клієнтів – з нею отримувати платежі Вам буде зручніше та дешевше. 

#

«Paysera Tickets» – це система самообслуговування для онлайн-продажі квитків як для грандіозних фестивалів, так і для особистих свят чи курсів.

БЕЗКОШТОВНО розповсюджуйте квитки на безкоштовні заходи, самі створюйте заходи та керуйте ними, а своїм клієнтам створіть умови для швидкого та зручного розрахунку без будь-якої комісії!

#

Високий рівень безпекиОсновним пріоритетом Paysera є безпека, тому ми використовуємо тільки те програмне забезпечення, технології і системи контролю, які відповідають найвищим стандартам. Це гарантує безпеку ваших грошей, даних і переказів 24 години на добу.