Послуга ініціювання платежу (ПІП)

Послуга ініціювання платежу (ПІП) – це спосіб розрахунків через інтернет, в основі якого лежить відкритий банкінг. Користуючись ПІП, покупець вибирає свій банк і часто, навіть не виходячи з вікна оплати, підтверджує платіж за товари або послуги. Це альтернатива, яка в кілька разів дешевша «Bank link».

#

9 000+ інтернет-магазинів використовують ПІП

#
Надійно
 Вікно оплати вже знайоме клієнтам і продавцям.

 Послуга ініціювання платежу ліцензована, і за тим, як вона надається, здійснює контроль Банк Литви.

 Як Paysera, що надає послугу ПІП, так і банки гарантують захист персональних даних та коштів клієнта.

 Обслуговування клієнтів - щоденне.
#
Доступно
 Тарифи ПІП – набагато нижчі ніж в «Bank link», який також все ще використовується як спосіб збору платежів в інтернет-магазинах. 

 Можливість повернути до 1 % клієнтам (CashBack), які платять через Paysera.
#
Універсально
 Додаткові послуги – для ще більш гнучкого збору платежів: періодичні платежі, iframe для карток і банків, надзвичайно проста інтеграція на платформі Shopify і т.д. 

 Можливість перевірити платіж по виписці. 
#
Зручно 
 Замовлення послуги та управління через інтернет. 

 Контроль платежів в режимі реального часу, в одному місці – на рахунку Paysera.  
 
 Оплата зручними для клієнтів способами (картами та через основні банки країни: Swedbank, SEB, Luminor, Medicinos bankas, Šiaulių bankas, Citadele, Revolut і т.д.).

Як виглядає оплата за допомогою ПІП?

Кількість кроків оплати може змінюватись в залежності від обраного банку.
#

Вибір банку.

Для того щоб розрахуватися в інтернет-магазині, покупець обирає банк, через який він хоче зробити платіж.

#

Підключення до банку.

Покупець вводить свої дані для підключення і, при необхідності, погоджується на те, що платіж обробить Paysera.

#

Підтвердження платежу.

Покупець підтверджує платіж і повертається в інтернет-магазин. 

#

Як почати користуватися послугою ініціювання платежу?

Для того, щоб почати користуватися всіма перевагами ПІП, Вам потрібно відкрити рахунок Paysera і почати збір платежів через Рaysera

Якщо Ви вже збираєте платежі через Paysera, але бажаєте користуватися популярною та заощадливою послугою ініціювання платежу – виберіть це в налаштуваннях свого проекту зі збору платежів. 

Підключіться через bank.paysera.com > Проекти та діяльність > Мої проекти > Налаштування проекту > Налаштування послуги збору платежів.

Де працює ПІП?

Збираючи платежі через Paysera - Ви зможете приймати платежі від клієнтів з усього світу. Цей спосіб збору платежів може використовуватись продавцями різних країн, так як Paysera інтегрована майже зі 100 різними банками та платіжними установами.
Працює
Частково працює

Поширені запитання

Якщо Ви починаєте збирати платежі через Paysera, обробка платежів за допомогою ПІП буде підключена для Вас автоматично. 

Якщо Ви вже збираєте платежі за допомогою Paysera Checkout, але до цього часу не використовуєте ПІП – увійдіть до свого облікового запису Paysera через bank.paysera.com > Проекти та діяльність > Мої проекти > Налаштування проекту > Налаштування послуги збору платежів.

В розділі Способи оплати, які ви хочете приймати, виберіть країну. Ви побачите доступні банки та способи збору коштів. Виберіть Використовувати послугу ініціювання платежу біля потрібного банку та Зберегти зміни.

Послуга ініціювання платежу Paysera – - це набагато дешева альтернатива, ніж Bank Link.  Подивитись тарифи ПІП.

ПІП від Paysera дозволяє збирати платежі майже через 100 банків та платіжних установ в різних країнах. Всі способи оплати Ви побачите, вибравши відповідну країну

В Литві оплата можлива через всі основні банки та платіжні установи: Paysera, Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Revolut, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, LKU. Оплата можлива і за допомогою платіжних карт.

Як Bank Link, так і ПІП від Paysera – дозволяють інтернет-магазину (або особі, яка його не має, але яка збирає платежі) приймати платежі через різні банки. Проте, через переваги ПІП все більше інтернет-магазинів збирають платежі, користуючись саме цією послугою.

Bank Link * Paysera ПІП *
2 кроки оплати 2 (3) кроки оплати
Покупець перенаправляється на сторінку банку для підтвердження платежу. Покупець може бути або перенаправлений на сторінку банку для підтвердження платежу, або залишитися у вікні оплати та ввести дані в ньому.

Це може вибрати продавець.
Платіж дорожчий, оскільки включає банківську комісію. Платіж дешевший, оскільки немає банківської комісії.

*Для порівняння використовується оплата через SEB банк.

Так, якщо Ви хочете збирати платежі за допомогою ПІП та скористатися всіма перевагами цього інструменту Paysera зі збору платежів, Вам потрібно зареєструватися в системі Paysera та почати збір платежів з використанням Paysera Checkout.

Якщо Ви збираєте платежі як приватна особа, наприклад, на підставі свідоцтва про індивідуальну діяльність, відкривати бізнес-рахунок не потрібно. 

Якщо платежі збирає заснована Вами компанія – потрібно відкрити бізнес-рахунок Paysera.

Безпека в разі оплати через банки. Якщо платежі здійснюються за допомогою ПІП від Paysera, захист коштів і даних клієнтів забезпечує наша система та додатково банк, через який покупець вирішив зробити платіж. Додаткова ідентифікація покупця на банківській платформі гарантує максимально безпечну інтернет-покупку.

Гарантія того, що Ви точно отримаєте платіж. Збираючи платежі, Ви можете обрати, що бажаєте зараховувати платежі послуги ініціювання платежу лише після отримання виписки з банку.

Для того, щоб Ви могли скористатися цим налаштуванням, підключіться через bank.paysera.com > Проекти та діяльність > Мої проекти > Налаштування проекту > Налаштування послуги збору платежів > Способи оплати, які ви хочете приймати > Зараховувати платежі за послугою ініціювання платежу тільки після отримання виписки з банку.

Безпека даних. Paysera є ліцензованою установою, нагляд за діяльністю якої здійснює Банк Литви. Наша компанія відповідає всім вимогам щодо захисту особистих даних і постійно їх удосконалює. Детальніше про них – читайте тут.

В вікні оплати Paysera відображається вся необхідна клієнтові інформація: контакти продавця, дані покупця та місце для введення необхідних для підключення даних. 

Спробуйте Демо-версію Paysera.

Більше інформації про вікно оплати.

Або відвідайте сайти інтернет-магазинів, які ми обслуговуємо.

Як тільки покупець оплатить товари або послуги, Ви побачите платіж на своєму рахунку Paysera. Хоча платежі збираються на рахунку Paysera, вони відразу перераховуються продавцю – не потрібно чекати ще близько доби.