Міжнародні перекази – надсилайте гроші за кордон онлайн

Відправляйте гроші за кордон більш ніж у 20 валютах, здійснюйте міжнародні перекази за низькими цінами та керуйте всіма своїми фінансами в одному місці – на мультивалютному рахунку Paysera. 

За допомогою безкоштовного облікового запису Paysera Ви зможете здійснювати грошові перекази в євро та інших валютах, таких як USD, GBP, BGN, PLN.

#

Які перекази Ви можете здійснювати онлайн за допомогою Paysera?

#

Перекази між власниками рахунку Paysera

Неважливо, де проживає інший власник рахунку Paysera – Ви можете безкоштовно або дуже дешево зробити переказ у будь-якій валюті, яку підтримує Paysera, за лічені секунди.

#

Перекази SEPA

Перекази SEPA – звичайні (нетермінові) перекази в євро в інші банки SEPA в Європейській економічній зоні (ЄЕЗ). Найчастіше вони безкоштовні та здійснюються протягом одного робочого дня.
Детальніше >

#

Миттєві перекази (SEPA Instant)

Перекази «SEPA Instant» – найчастіше це безкоштовні перекази в євро, що здійснюються цілодобово, і гроші надходять на рахунок одержувача миттєво. Банк одержувача повинен перебувати в ЄЕЗ та бути учасником системи SEPA Instant. Ліміт на перекази – 100 000 EUR.
Детальніше >

#

Перекази в євро за межі ЕЄЗ

Перекази в євро в країни, що не входять до Європейської економічної зони, слід надсилати в банки, які є учасниками системи TARGET2. Це може зайняти до 3 робочих днів та коштуватиме від 7 EUR.

#

Міжнародні перекази в інших валютах

Здійснюйте платежі в банки інших країн більш ніж у 20 валютах, отримуйте гроші з-за кордону та обмінюйте їх на тому ж рахунку. 
Детальніше>
#

Готівковий переказ

Відправляйте грошові кошти одержувачу, який зможе їх отримати готівкою в одному із багатьох призначених для цього місць. Для одержання невеликих сум одержувачу не обов'язково мати рахунок Paysera або інший банківський рахунок, а для здійснення переказу достатньо його імені, прізвища та дати народження. Дуже вигідно, швидко та зручно. Наразі перекази можуть здійснюватись лише в Україну.
Детальніше >

Надсилайте гроші по інтернету за допомогою мобільного додатку або на сайті 

Переказувати гроші за кордон ніколи не було так просто. Тепер Ви можете переказати EUR, GBP, PLN, RON та BGN прямо зі свого телефону за допомогою мобільного додатку Paysera.
. Увійдіть у додаток > «Перекази» > «Новий переказ» > «Банківський переказ» та введіть необхідні дані.

Якщо Ви переказуєте гроші в інших валютах, підключіться до інтернет-банку Paysera та зробіть переказ на сайті

У Вас ще немає рахунку Paysera?
Відкрийте рахунок зараз >

#

Скільки коштує переказ коштів за кордон? 

Переказ коштів за кордон може нічого не коштувати, якщо, наприклад, Ви переказуєте кошти іншому користувачеві Paysera або надсилаєте євро в одну з країн ЄЕЗ. 

Вартість переказу коштів в інших валютах може відрізнятися залежно від валюти, країни одержувача та банку. 

Коли Ви робите міжнародний переказ за допомогою Paysera, він коштує набагато дешевше, ніж у звичайному банку. Paysera може запропонувати конкурентоспроможні тарифи на перекази, оскільки має банківські рахунки в різних країнах, з яких здійснюються перекази. Таким чином, коли Ви здійснюєте міжнародний переказ, ми робимо його на місці. 

Тарифи на перекази в євро >
Тарифи на перекази в інших валютах > 

Обмінюйте валюту на рахунку Paysera

Перед надсиланням грошей або після отримання переказу Вам, можливо, знадобиться їх обміняти. За допомогою додатку Paysera Ви можете обміняти валюту за дуже вигідним курсом! Онлайн-калькулятор валют Paysera порівнює курси обміну в різних банках та пропонує клієнтам Paysera найкращий варіант. 

Крім того, приватним клієнтам, що обмінюють до 500 EUR на місяць, пропонується найкращий з можливих курсів, який буде схожий на той, що Ви знайдете в пошуковій системі «Google».

Подивитися курс > 

#

Поширені запитання

В разі переказу коштів за кордон вони можуть надійти на рахунок одержувача за кілька секунд, якщо Ви, наприклад, зробите переказ «SEPA Instant» в євро. Але, зазвичай міжнародний переказ, якщо Ви робите його через Paysera, здійснюється протягом одного робочого дня (іноді – протягом трьох робочих днів).

Якщо робити міжнародний переказ у звичайному банку, він, можливо, займе тиждень чи навіть більше.

Якщо Ви хочете переказувати кошти зі свого рахунку в закордонному банку на банківський рахунок у своїй країні (і при цьому не платити величезну комісію), Paysera як посередник допоможе Вам заощадити час та гроші. Переказ буде здійснюватися наступним чином: з Вашого рахунку в закордонному банку > кошти надійдуть на Ваш рахунок Paysera, звідки > вони будуть перераховані на Ваш рахунок у місцевому банку. Якщо знадобиться, Ви зможете обміняти валюту, поки вона буде знаходитись на Вашому рахунку Paysera. 

Перший крок – перерахуйте кошти на свій рахунок Рaysera.
Увійдіть в мобільний додаток Paysera, в меню знизу виберіть «Поповнити», потім виберіть країну, з якої Ви бажаєте переказати кошти, та валюту. Зробіть переказ, дотримуючись згенерованих інструкцій.

Другий крок – переказ коштів зі свого рахунку Paysera на рахунок місцевого банку.
Коли кошти будуть на Вашому рахунку Paysera, виберіть «Перекази» > «Банківський переказ» та введіть необхідні дані. Якщо перед переказом коштів їх потрібно обміняти, Ви також можете це зробити в мобільному додатку – «Перекази» > «Обмін валюти».

В мобільному додатку Ви можете здійснювати наступні перекази: 
  • між власними рахунками; 
  • іншому користувачеві Paysera; 
  • перекази в євро (SEPA, «SEPA Instant» – в країнах Європейської економічної зони, TARGET2 – в євро за межі ЄЕЗ); 
  • в систему «WebMoney»; 
  • міжнародні перекази в EUR, GBP, PLN, RON та BGN.

Перекази в інших валютах можуть здійснюватися лише на сайті. 

Більше запитань та відповідей щодо переказів >