З Paysera ми працюємо вже 10 років. За цей час розширилися в 8 країнах Європи, і в кожній з них Paysera запропонувала стабільні, безпечні та надійні рішення зі збору платежів, а також низькі тарифи.

Kęstutis Daukševičius, керівник UAB Įrankiai.lt
«Varlė» є партнером Paysera вже більше 10 років. Ми цінуємо ту надійність, гнучкість і ціни, які нам забезпечує Paysera. Обслуговування клієнта тут чудове - консультанти завжди люб'язні, відповідають на всі наші запитання і ніколи не відмовляють у допомозі. Спасибі вам!

Marius Butauskas, генеральний директор «Varlė.lt»“
Я вдячний менеджеру з продажу бізнес-клієнтам Мартинасу за його відданість. Я ніколи не думав, що ми зможемо отримати видиму фінансову вигоду від такої простої операції, як конвертація валюти. Ми почали економити значну суму грошей просто з нізвідки. Це наше перше знайомство з "Paysera", і я впевнений, що ми збираємося посилити нашу співпрацю.

Ignas Silevičius, менеджер з розвитку в "Nookfamily.lt"
В електронній комерції вибір правильного партнера по оплаті є однією з найбільш важливих речей. Дорогі інтеграції з кожним банком стали для нас болем, але Paysera запропонувала всі зручні способи оплати в одному місці. Ми розвиваємо бізнес в Литві, Латвії та Естонії, і Paysera вже 5 років є нашим партнером. Я можу сказати, що ми раді своєму вибору, який ми зробили, і ніколи про це не шкодували. Ця платіжна система пропонує чудові курси конвертації валют, міжнародні перекази швидкі, що спрощує спілкування з іноземними компаніями. Paysera забезпечує легку інтеграцію з електронними магазинами та постійні корисні та продумані вдосконалення, а також швидко вирішує проблеми.

Mindaugas Domarkas, менеджер в   „Diavolesa.lt“ and Batuskveras.lt
Ми раді, що у нас є рахунок «Paysera». Усі нетермінові перекази коштують лише 0,15 євро, тоді як інші банки не пропонують таких цін. Це важливо для нас, оскільки наша компанія часто переказує гроші. Плата за адміністрування рахунку не стягується, а курси валют дуже хороші. Ви можете відразу побачити, скільки грошей ви економите порівняно з іншими банками. Якщо вам потрібна заява, корисні співробітники "Paysera" завжди швидко реагують, і ви отримуєте документ протягом 3 годин. Коли у нас є питання, ми завжди отримуємо необхідні відповіді. Рахунок Paysera - це наш основний бізнес-рахунок. Дякую.

Darijus Gudaitis, CEO at UAB Autoverus 
Спасибі! Спасибі за те, що ми можемо заощадити навіть на оплаті рахунків. Спасибі, що ви зручні, сучасні і оперативні. Спасибі, тому що приємно мати надійного бізнес-партнера.

Діана Засимаускієне, директор UAB «Grantus Projects» 
Можливість здійснення авансових платежів у нашому бізнесі дуже важлива. Ми прагнемо забезпечити максимальну зручність для наших клієнтів на кожному кроці, і швидкі та безпечні онлайн-платежі є важливою частиною цього. Ми прагнемо забезпечити можливість реалізації планів лише кількома натисканнями кнопки, тому ми раді, що "Paysera" чудово співпадає з нашим баченням.

Paulius Šuksteris, менеджер з розвитку в Table.in 

Ми замовляємо комп'ютерне обладнання та устаткування контролю доступу. Оскільки нам актуальні міжнародні перекази, особливо важливо, щоб вони здійснювалися швидко, безпечно і дешево. З «Paysera LT» ми завжди можемо конвертувати гроші на рахунку по самому сприятливому курсу. Ми довіряємо цій платіжній системі, так як розробляє її компанія UAB «Paysera LT» є ліцензованим установою електронних грошей. Крім того, згідно з даними банку, вартість міжнародних переказів в «Paysera LT» є найнижчою в Литві.

Лукас Радвилавичюс, директор UAB «nSoft»

Тепер, коли ми почали користуватися послугою міжнародних переказів «Paysera», на комісійних за перези і адміністрування рахунку ми в місяць економимо близько 700 EUR. Будучи директором, я в будь-який час можу стежити за грошовими потоками будь-якого офісу в Литві, Латвії чи Естонії в мобільному додатку. Це дозволило нам досягти більшої прозрачночті і приймати більш вдалі рішення. Дякую за чудове обслуговування. Ми завжди відчуваємо, що важливі вам. Так тримати!

Міндаугас Казлаускас, засновник та генеральний директор UAB «Synergium»

Ось уже кілька років ми успішно співпрацюємо з «Paysera». Платіжною системою і її зручними функціями із задоволенням користуємося не тільки ми самі, а й наші клієнти, які можуть оплатити різні послуги аеропортів Литви швидко і просто.

Юстинас Стяпшис, керівник Відділу неавіціонних послуг комерційного департаменту VĮ «Vilniaus oro uostas»

При роботі з іноземними клієнтами система Paysera залишається незамінною - швидкість і вартість грошових переказів виправдала всі мої очікування.

Томас Шилейкис, керівник MB «Admix»

Paysera допомогла нам переміститися з кам'яного віку в сучасний світ. Завдяки зручному і автоматизованого управління грошовими коштами і реєстрацією, ми можемо зосередитися на поліпшенні своєї безпосередньої діяльності. Клієнти також відчули ефект «Paysera» - фактично не залишилося жодних скарг у зв'язку з підтвердженням реєстрації, оскільки тепер воно здійснюється майже миттєво.

Витянис Бянятис, директор ассоціації «Vilnius Challenge»

Ми працюємо в секторі «бізнес для бізнесу» і раніше фінансові операції здійснювали за допомогою банківського переказу. Почавши користуватися рішеннями Paysera, ми помітили прогрес, схожий на той, який відчули, коли фізичні операції у відділеннях банку замінили на ел. банкінг. Здорово, що є такі послуги. Сподіваюся, що вони завоюють популярність, і ми всі зможемо більше часу присвятити своїй безпосередній діяльності.

Роландас Валайтис, директор UAB «Emovents»

Вибираючи послуги Paysera ми вже знали на які переваги і зручності ми можемо розраховувати. Через дану систему ми реєструємо учасників найбільшого юнацького турніру з баскетболу в Литві «Sprite» битва талантів, а також учасників міжнародних таборів для розвитку баскетбольних навичок. Офіційний магазин атрибутики Литовської федерації баскетболу також користується послугами збору платежів Paysera. В гнучкості і зручності системи ми ще більше переконалися, коли продавали квитки на Чемпіонат Європи з баскетболу серед юнаків до 16 років в Каунасі через систему «Paysera Tickets». Таким чином ми уникнули величезних відсотків, що стягуються іншими системами продажу квитків, і отримували платежі негайно. 

Rytis Sabas, директор зі зв'язків з громадськістю та комунікації Литовської федерації баскетболу 

З Paysera ми співпрацюємо на протязі багатьох років і жодного разу не виникли сумніви з приводу якості послуг, що надаються. Зручна система переказів дозволяє швидко отримати гроші на рахунок, легко відстежувати продажу і здійснювати повернення. Ми рекомендуємо Payserа як швидко реагує, розбирається в своїй роботі і надійного партнера в різних проектах. 

Darius Mikulis, директор VšĮ «Tarptautinis maratonas», організатор марафону Danske Bank в Вільнюсі

На початку 2015 року Литовська асоціація маркетингу створила інформаційну систему для реєстрації на заходи «LiMA». Інтеграція з Paysera дуже себе виправдала - користувачі, які самі платять за участь (не підприємства), найчастіше користуються Paysera. Цей спосіб оплати їм дуже привабливий, оскільки платежі здійснюються зручно, лише кілька разів написнувши кнопки. Це особливо велика допомога для адміністрації «LiMA» - отримані платежі зараховуються автоматично, після чого залишається менше ручної роботи для адміністрації.
Користуючись Paysera ми можемо обслуговувати своїх клієнтів оперативніше - платежі зараховуються негайно, як тільки здійснюються. Інтеграція з Paysera дозволяє Литовської асоціації маркетингу досягти більш високої якості обслуговування клієнтів. 


Gintautas Kučas, директор ассоціації маркетингу «LIMA» 

Відмовитися від Paypal і перейти в Paysera було нашим найкращим рішенням у бізнесі. Я бажаю вам всілякої удачі і якщо настануть важкі часи, я готовий весь день кожного місяця бути у вас волонтером. Дякую вам!

Evgene Glebov, керівник «APM Agentuur LT»

MAMŲ MUGĖ – найбільший в Балтійських країнах сезонний чотириденний ярмарок товарів для дітей і вагітних з 2012 р, організований 2-3 рази на рік. З 2013 року почалася смарт-співпраця ярмарки з Paysera, без якого зараз ярмарок і зовсім не можна уявити.
У кожної учасниці ярмарку є рахунок в системі Paysera, через який стягується оплата за участь, а після ярмарку на нього переводяться гроші за продані товари. Під час перших трьох годин відкритого ярмарку, всі гості можуть потрапити на ярмарок з квитками, які також ефективно і надійно генерує Paysera.
Найбільша допомога для ярмарки мам -це файл, що генерується Paysera і за допомогою якого одночасно всім учасницям переводяться гроші. Ми вдячні Paysera за оперативний збір платежів та оплати. Все відбувається без перешкод, надійно і швидко. Всі послуги Paysera приносять ярмарку значну додану вартість. 
Спасибі Paysera за безпечне, ефективне і надійне співробітництво, яке вносить значний вклад в успіх ярмарку.


Jurga Barbora Jauniškienė, керівник ярмарку «Mamų mugė»

Ми цінуємо Paysera як надійного і стабільного платіжного партнера з 2013 року. Захоплюємося точною і своєчасною роботою Paysera і завжди впевнені, що платежі здійснюються якісно і надійно. Приємно з вами співпрацювати.  

Daria Bystrykh, Менеджер бізнес-клиентів «Xsolla»

Розробляючи платформу оренди інтернет-магазинів «verskis.lt», вже з 2008 року ми переконалися, що переваги, які «Paysera LT» приносить інтернет-магазинах, просто величезні - система економить клієнтам багато часу, а платежі клієнт може приймати з усіх банків Литви , кредитних карт і через інші канали збору платежів. Протягом 8 років співпраці понад 700 клієнтів, які створили у нас інтернет-магазини, стали клієнтами «Paysera LT» і нам не доводилося почути жодного поганого відгуку! Саме з цього ми продовжуємо працювати з «Paysera LT» і рекомендуємо її іншим.

Vitalijus Dubietis, директор UAB «Evispa»
Paysera пропонує найкращий курс обміну валюти на ринку і швидкі перекази, тому ми і співпрацюємо з Paysera. В електронній комерції швидкість є одним з основних складових, тому, здійснюючи міжнародні перекази постачальникам через систему Paysera, ми економимо час і гроші. У той же час, наші клієнти раді ще одному швидкому та зручному способу оплатити покупки.

Дэйнюс Люлис, генеральний директор UAB «Pigu.lt»
Ми користуємося Paysera близько 4 років. Paysera допомогла нам змінити правила ринку, тому що тепер ми маємо можливість збирати платежі в Литві дуже просто - все на 100% автоматизовано за допомогою API. За допомогою різних партнерів і способів Paysera ми отримуємо платежі з 100 країн. Литві потрібен хоча б один банк, орієнтований на створення зручності для користувача і зростання разом з користувачем, і нам приємно усвідомлювати, що він існує. Це дружня платіжна організація, в якій питання компанії можна вирішити моментально, не залишаючи офісу.

Філіпп Борцов, керівник «B1.lt»
Один з доступних способів оплати за товар в наших інтернет-магазинах Bigbox.lt, Toybox.lt і Bigbox.ee - Paysera - гарантує нам надійність, безпеку, стабільність і оперативність, а також підтримує високу якість послуг і обслуговування. Команда Paysera постійно впроваджує нові платіжні рішення, дозволяючи нам пропонувати клієнтам актуальні для них способи оплати. Гнучкість, яку забезпечує система Paysera, допомагає нам збільшити обсяг продажів.

Edgaras Pilius, комерційний директор UAB «Electronic Trade» , bigbox.lt