Обмін валюти онлайн

Калькулятор валют

Не переплачуйте за обмін валюти та грошові перекази за кордон. Скористайтесь онлайн-калькулятором валют Paysera та знайдіть найбільш сприятливий для Вас курс в режимі реального часу.  

Обмінюйте EUR на GBP,  USD, PLN та десятки інших валют в нашому інтернет-банку або мобільному додатку Paysera

Цією послугою можуть користуватися лише клієнти Paysera. Відкрийте рахунок Paysera вже сьогодні та обміняйте валюту за декілька секунд! 

#
#
#

Як отримати найкращий курс обміну валюти?

Приватні клієнти

Отримайте найкращий курс Paysera при обміні до 500 EUR в місяць.

У разі одночасного обміну більше 5000 EUR Вам автоматично буде запропоновано виключно сприятливий обмінний курс.

Бізнес-клієнти

Якщо Ваша компанія вирішить одночасно обміняти більше 5000 EUR, Вам автоматично буде запропоновано більш сприятливий курс.

Якщо Ваш бізнес торгує із зарубіжними партнерами, і кожен місяць Ви конвертуєте великі суми, зв'яжіться з нами, і ми запропонуємо Вам тарифи, перед якими буде дуже важко встояти.

Онлайн-калькулятор валют

Дізнайтесь курс обміну валюти в режимі реального часу та переказуєте кошти за кордон 

Конвертуйте валюту в мобільному додатку

Найкращий спосіб конвертувати валюту - безкоштовний мобільний додаток Paysera, користуватися яким дуже просто та зручно. 

1. Відкрийте мобільний додаток Paysera. 
2. Натисніть «Перекази». 
3. Виберіть «Обмін валюти». 
4. Виберіть потрібну суму та валюту, яку Ви хочете купити або продати, та підтвердіть свої дії. 

Мобільний додаток Paysera дає можливість користуватися мультивалютним рахунком та бачити всі свої валюти в одному місці. 

#
#

Обмінюйте EUR на GBP, EUR на USD і так далі! 

Користуйтеся Paysera та обмінюйте майже 30 різних валют. 

У нас Ви знайдете не лише більшість найпопулярніших валют, таких як EUR, GBP, USD, HUF, RON, BGN та PLN, але й більш рідкісні валюти - наприклад, JPY (японська єна), HKD (гонконгський долар), INR (індійська рупія) та навітьXAU (золото) . Хоча золото і не є звичайною валютою, його можна купувати так само, як будь-яку валюту. 

Поширенні запитання про обмін валюти онлайн

Отримаєте всі відповіді про переказ коштів за кордон
  1. Рахунок. Щоб скористатися послугою Paysera з обміну валюти, Ви повинні бути клієнтом Paysera. Якщо Ви ще не зареєструвались в системі Paysera, завантажте наш мобільний додаток та відкрийте рахунок Paysera

  2. Поповнення рахунку. Вам також потрібно буде поповнити свій рахунок. Ви можете це зробити за допомогою звичайного банківського переказу в євро або ознайомившись з інструкціями поповнення рахунку, якщо Ви хочете переказати собі кошти в іншій валюті .

  3. Обмін валюти. Якщо Ви хочете обміняти кошти на своєму рахунку, Ви можете це зробити в мобільному додатку Paysera, натиснувши «Перекази» та вибравши «Обмін валюти».

  4. Баланс. Якщо Ви хочете подивитися залишок на рахунку в іноземній валюті, на головній сторінці свого рахунку виберіть свій залишок та проведіть по ньому пальцем вліво.

При переказі коштів за кордон не в євро, Ви можете підготувати переказ та вибрати автоматичну конвертацію валюти при його здійсненні або спочатку обміняти кошти за допомогою мобільного додатку, а потім вже зробити переказ.

В першому випадку – система конвертує суму, необхідну для здійснення переказу.

Переказ коштів за кордон за допомогою мобільного додатку Paysera
Щоб зробити переказ за допомогою мобільного додатку, натисніть «Перекази»> «Новий переказ»> «Банківський переказ». Введіть дані одержувача та виберіть валюту переказу. Введіть іншу необхідну інформацію та підтвердьте переказ. 

Переказ коштів за кордон через інтернет-банк Paysera 
Підключіться до bank.paysera.com, в меню зліва виберіть «Грошові перекази» > «Банківський переказ» та введіть необхідну для здійснення переказу інформацію. 

Не забудьте вибрати бажану валюту та рахунок, з якого Ви хочете переказати кошти.

Ви можете обмінювати валюту як за допомогою мобільного додатку, так і онлайн. 
Якщо Ви хочете обміняти валюту через інтернет-банк, підключіться до свого облікового запису через bank.paysera.com > в меню зліва натисніть «Валюта» > «Обмін валюти» > виберіть рахунок, суму та валюту. Підтвердіть конвертацію, і Ви відразу побачите кошти на своєму рахунку. 

У разі одночасного обміну більше 5000 EUR більш сприятливий обмінний курс буде запропонований Вам автоматично (це стосується як приватних, так і бізнес-клієнтів). Якщо Ви часто обмінюєте великі суми, зв'яжіться з Центром обслуговування клієнтів, і Вам також може бути запропонований більш сприятливий обмінний курс.