Paysera – перша ліцензована установа електронних грошей в ЛитвіСпеціальна ліцензія установи ел. грошей

З 2012 року Paysera є ліцензованим установою електронних грошей, які мають право здійснювати діяльність, пов'язану з випуском електронних грошей і наданням платіжних послуг у всіх країнах Європейського Союзу. Ліцензія установи електронних грошей видана Банком Литви.

Кошти завжди в безпеці

Всі кошти, які ви переводите на рахунку Paysera, зберігаються окремо від власних коштів компанії і не використовуються для її потреб, не надаються в борг і не інвестуються. Всі кошти зберігаються тільки в надійних кредитних установах Європейського Союзу.

Нагляд Банку Литви

Установу періодично перевіряє і проводить аудит Банк Литви. Він забезпечує прозору і бездоганну діяльність, а також досягнення фінансових показників. Офіційна веб-сторінка Банку Литви: www.lb.lt.

Мжнародний сертифікат безпеки PCI DSS.Сертифікат PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) - це міжнародний стандарт безпеки технологій і процесів. Стандарт безпеки регулює вимоги для компаній, які приймають платежі картами і обробляють дані клієнтів. Сертифікат підтверджує, що Paysera відповідає всім вимогам безпеки. В системі Paysera встановлено найвищий стандарт 1-ого рівня, призначений для безпечного здійснення більш 6 млн. операцій картами щорічно.

Безпека процесів і данихБезпека даних клієнта

Paysera зареєстрована в реєстрі Державної інспекції з питань захисту особистих даних www.ada.lt (код реєстрації P3127). Дані клієнтів обробляються відповідно до закону Литовської Республіки та іншими правовими актами, а також положеннями даної Політики безпеки.

Цілодобовий моніторинг

Paysera використовує різноманітні системи для моніторингу роботи системи і операцій, які здійснюють клієнти.

Дані кодуються

Канал спілкування клієнта з системою Paysera кодується, щоб ніхто не зміг перехопити інформацію.

Періодичне сканування і аудит

Система Paysera періодично сканується за допомогою самих передових технологій, а використовуваний програмний код перевіряється залученими фахівцями з питань безпеки.

Безпечне підключення до системи

При підключенні до Paysera переконайтеся, що була введена вірна адреса з одним з доменів www.paysera. *. На сторінці Paysera використовується сертифікат безпеки, виданий Paysera LTD. Більше критеріїв безпеки та порад можна знайти тут.

Можливість встановити додаткові заходи безпеки

Ви самі також можете сприяти підвищенню безпеки свого облікового запису, адже в системі Paysera можна встановити відразу декілька заходів, що забезпечують безпеку входу в систему і здійснення переказів.

Ідентифікація клієнта

Щоб забезпечити безпеку грошей клієнта і запобігти злочинній діяльності, Paysera застосовує принцип «знай свого клієнта» (англ. know your customer, скорочено KYC). В першу чергу, ми просимо клієнта надати нам його персональні дані і відповісти на питання про плановані фінансові операції. Потім ми здійснюємо моніторинг і аналіз клієнта, а в разі виникнення підозр - проводимо розслідування.

Відповідає вимогам безпеки Visa

Платіжна карта «Visa» відповідає найвищим вимогам безпеки. Карта захищена технологією 3D Secure (Verified by Visa), за допомогою якої покупки в інтернеті стають ще безпечніші.
Наша команда розробників постійно працює над захистом інформації клієнтів. У той же час, ми розуміємо, яку важливу роль відіграють дослідники безпеки і спільнота наших користувачів, допомагаючи зберігати дані клієнтів в безпеці. Якщо ви виявите уразливості нашого веб-сайту або продуктів, будь ласка, повідомте нам, скориставшись поданим нижче керівництвом за повідомленням про помилки.