Торгівля золотом по інтернету

Збереження купівельної спроможності грошей в вік технологій

Відтепер клієнтам Paysera доступна можливість придбати золото (XAU). Ця функція призначена для тих, хто бажає зберегти купівельну спроможність своїх грошових коштів.

Монети і злитки золота зберігаються в сховищі Paysera і доступні для видачі клієнтам.

#

Цінність фізичного золота: чи є золото інвестицією?

Справжні гроші - гарант стабільності

Золото і інші дорогоцінні метали не є звичайною валютою, як євро чи долари. Це справжні гроші, які використовуються для обміну ось уже тисячі років. Не дивно, що традиційні, відомі всім паперові гроші мають стійку тенденцію до знецінення. Тим часом дорогоцінні метали зберігають свою цінність і попит навіть за часів кризи.

Саме тому центральні банки всього світу зберігають свої кошти в формі золота. Відтепер швидко і просто придбати золото по інтернету можуть і всі клієнти Paysera.

Зверніть увагу, що золото не вважається інвестицією. Його призначення полягає в збереженні купівельної спроможності ваших коштів, а не в активній генерації доходу, тому золото купувати особливо вигідно в період фінансової нестабільності.

Торгівля золотом

Як можна використовувати дорогоцінні метали?

Купівля

Будь-яка доступна для клієнта Paysera валюта може бути обміняна на золото. Не кожен може собі дозволити придбати цілий злиток або монету з дорогоцінного металу відразу, тому в системі Paysera доступна можливість покупки по частинах. Вартість придбаного вами золота відображається на рахунку як в грамах дорогоцінного металу, так і в обраній вами валюті.

Важливо відзначити, що більш великі злитки дорогоцінних металів вимагають менше витрат на виробництво, що відображається на їх ціні.

Продаж

Як і у випадку з іншими валютами, клієнти Paysera можуть в будь-який час продати придбаний дорогоцінний метал назад Paysera по загальнодоступним цінам на золото. Клієнт може зробити це зручним для нього способом - на онлайн-платформі або в мобільному додатку Paysera.

Відправлення

Клієнти Paysera також можуть переводити золото іншим користувачам Paysera.

І, хоча золотом не можна розрахуватися за товари або послуги, в разі нестачі коштів на рахунку при оплаті дорогоцінний метал може бути автоматично конвертований в необхідну для завершення операції валюту.

Видача

Золоті монети і злитки видаються в центрі обслуговування клієнтів Paysera в Вільнюсі або доставляються на вказану клієнтом адресу в будь-якій країні світу. Якщо ви придбали і не забрали золото протягом двох робочих днів, за його зберігання починається застосовуватися комісійна плата. Після видачі фізичного золота, XAU списується з рахунку дорогоцінних металів клієнта.

Чи безпечно купувати золото по інтернету?

Торгуючи золотом, як і надаючи інші послуги, Paysera забезпечує найвищий рівень безпеки. Щодо фізичної торгівлі дорогоцінними металами застосовується Закон про державний нагляд за дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням. Paysera також включена Пробірною палатою Литви до списку компаній, що здійснюють торгівлю злитками дорогоцінних металів, що також покладає на Paysera зобов'язання щодо забезпечення прозорої та бездоганної діяльності.

Купівля золота по інтернету є такою ж безпечною, як і використання звичної всім системи електронного банкінгу. Paysera забезпечує безпеку підключення і використання системи протягом усього процесу.

#
#

Як придбати золото?

Щоб мати можливість придбати дорогоцінні метали, ви повинні бути ідентифікованим клієнтом Paysera і підтвердити свою згоду з умовами даної послуги.

Придбати золото можна у мобільному додатку Paysera для iOS та Android.

Функція обміну дорогоцінних металів, а також ціни на монети та зливки доступні на вашому телефоні.

  • Увійдіть у мобільний додаток Paysera;
  • #
  • Натисніть Ще;
  • Далі — Дорогоцінні метали;
  • Виберіть злиток / монету або купіть золото частинами.

Ціни на дорогоцінні метали

За покупку, продаж та зберігання дорогоцінних металів стягується певна комісійна плата. Як в Литві, так і в багатьох країнах світу золото не обкладається податком на додану вартість (ПДВ).

#
#

Дізнайтесь більше

Купівля золота у системі Paysera доступна лише для клієнтів Paysera. Безкоштовний рахунок Ви можете відкрити всього за кілька хвилин за допомогою мобільного додатку Paysera для iOS та Android. Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з службою підтримки клієнтів Paysera або ознайомтеся з нашими відповідями на поширені питання.