Платіжна карта «Visa»

Платіжна карта«Visa» — це зручний і надійний спосіб завжди тримати гроші під рукою.

В мобільному додатку Paysera можна замовити карту, вибрати бажаний колір карти та управляти своїми рахунками. Якщо Ви використовуєте карту і для покупок в інтернеті, додаток також може допомогти захистити дані Вашої карти, тому що Ви повинні будете підтвердити своє замовлення.

Крім того, карту «Visa» можна зв'язати з такими платіжними системами, як «Apple Pay» та «Google Pay».

#
#

Яскрава персональна платіжна карта «Visa» для повсякденних витрат. Обирайте карту темно-синього або рожевого кольору або проявіть солідарність з кольорами прапора України — знайдіть свою карту в гаманці одним поглядом!

Швидкі платежі в ногу з часом

#

Замовлення карти

Карту «Visa» можуть замовити всі клієнти Paysera, які пройшли процес ідентифікації, досягли віку 16 років та є резидентами ЄЕЗ. Одна особа може замовити до 5 додаткових карт. Процес замовлення швидкий та простий — замовити карту Ви можете в інтернет-банку або в мобільному додатку Paysera. При цьому, у Вас має бути мобільний додаток Paysera для підтвердження покупок по карті в інтернеті.

#

Управління рахунком за допомогою телефону 

В мобільному додатку Paysera ви можете не тільки перевірити залишок на рахунку карти, але й скачати виписки по рахунку, здійснювати грошові перекази в інші банки, а також миттєво відправляти кошти з свого основного рахунку на рахунок карти та назад. При необхідності в додатку ви зможете перевірити свій PIN-код або заблокувати карту в разі її втрати. 

#

Безконтактні платежі

Для оплати рахунків на невеликі суми в магазинах — просто доторкніться картою до платіжного терміналу і оплачуйте покупки, не обтяжуючи себе введенням PIN-коду карти. А для ще більшої зручності — додайте карту «Visa» в Apple Pay, Google Pay або Samsung Pay і платіть просто за допомогою телефону. Ваші гроші завжди у вас під рукою! 

#

Грошові перекази

З картою «Visa» ви можете знімати готівку по всьому світу — у всіх банкоматах, які обслуговують карти «Visa». При отриманні готівки в євро, виберіть видачу валюти без конвертації — таким чином ви уникнете додаткових комісій. За допомогою карти ви можете оплачувати і знімати кошти і в інших валютах, однак за такі операції буде стягуватися додаткова плата за обмін валюти, оскільки основна валюта карти — євро. 

#

Окремий рахунок IBAN

При замовленні карти «Visa» відкривається окремий рахунок IBAN. Він буде повністю відокремлений від вашого основного рахунку, і тому ви зможете відправляти на нього тільки ту суму коштів, яку хочете витратити. 

#

Безпечні та зручні покупки в інтернеті 

Якщо конкретний платіж вимагає додаткових заходів безпеки, Ви повинні будете підтвердити його в мобільному додатку. Це гарантія того, що в разі втрати карти ніхто не зможе нею скористатися. Крім того, за допомогою мобільного додатку карту можна миттєво заблокувати (тимчасово або на постійній основі).

#

З чого розпочати? 

Завантажте додаток Paysera.

Зареєструйтесь та пройдіть ідентифікацію. 

Поповніть ваш рахунок. 

Детальніше про карту «Visa»

Інформаційні відео та поширені запитання про платіжну карту «Visa». 

Хто може замовити карту? 

Карту «Visa» можуть замовити всі клієнти Paysera, які пройшли процес ідентифікації, досягли віку 16 років та є резидентами ЄЕЗ.

Як замовити карту? 


1. Увійдіть в мобільний додаток Paysera (або зареєструйтеся).
2. Увійдіть в «Карти». 
3. Натисніть «+».
4. Введіть дані, що запитуються і підтвердіть замовлення. 

Перед замовленням карти переконайтеся, що на вашому основному рахунку Paysera достатньо коштів для оплати замовлення і доставки карти. Бракує коштів? Поповніть свій рахунок. 

Одна людина може замовити до 5 додаткових карт. Всі вони будуть прив'язані до одного рахунку. Якщо карта замовлена для ділових потреб, вкажіть дані особи, яка буде використовувати карту (ім'я користувача — адреса електронної пошти або номер телефону). 

При першому замовленні карти ви зможете вибрати її майбутній колір (кількість запропонованих кольорів може змінюватися).

Приватні клієнти можуть вибирати із 3 кольорів — темно-синього, рожевого та кольору прапора України.

При замовленні додаткових карт або після закінчення терміну дії карти автоматично замовляється карта того ж кольору, що й перша. 

1. Увійдіть в мобільний додаток Paysera. 
2. Виберіть Карти.
3. Натисніть Активувати.
4. Введіть CVV-код, який знаходиться на зворотному боці карти. 

Після отримання карти її необхідно активувати протягом 3 місяців з дати виготовлення.  

1. Увійдіть в мобільний додаток Paysera. 
2. Виберіть Карти
3. Натисніть Поповнити рахунок карти.
4. Виберіть рахунок, з якого хочете поповнити, суму і підтвердіть дію. 

Якщо у вас недостатньо коштів на основному рахунку — ви можете поповнити його (або безпосередньо на картковий рахунок), зробивши простий банківський переказ на свій рахунок IBAN. Зробити такий переказ можна тільки в євро. Якщо ви хочете поповнити свій основний рахунок в іншій валюті, вам необхідно буде згенерувати інструкції з поповнення (Paysera інтернет-банк) > Рахунки і карти> Поповнення рахунку>Заповніть форму і обновіть інструкцію).  

1. Увійдіть в мобільний додаток Paysera. 
2. Виберіть Карти
3. PIN код
4. Введіть CVV-код і запам'ятайте PIN. 

1. Увійдіть в мобільний додаток Paysera.
2. Виберіть Карти.
3. Тимчасово заблокувати — карта буде тимчасово заблокована. Ви зможете знову активувати її в будь-який час. 
4. Заблокувати карту— карта буде заблокована назавжди, а рахунок карти буде закрито. 

Якщо ваша карта була втрачена, або її захисні дані могли стати відомі іншій особі — тимчасово заблокуйте карту. Ніколи не розкривайте свій PIN-код або захисну інформацію кому-небудь і не зберігайте дані про свій PIN-код разом з вашою картою.  

Якщо у вас є телефон iPhone, увійдіть в мобільний додаток Paysera і в розділі Карти побачите кнопку, за допомогою якої ви можете додати карту до додатку «Wallet». Натисніть на неї і дотримуйтесь інструкцій нижче. 

Ви також можете додати карту в Google Pay, Samsung Pay та PayPal.

Усі ідентифіковані клієнти Paysera, які є резидентами ЄЕЗ, можуть замовити карту та використовувати її по всьому світу, де приймаються карти «Visa».

Термін і вартість доставки залежать від країни і способу доставки, ви побачите вартість і дату до підтвердження замовлення. Якщо ви хочете відслідковувати, як проходить доставка картки — виберіть відповідний спосіб доставки (наприклад, доставка рекомендованим листом або DHL).