Pdf
Повернутися до списку

Інформація оновлена: 05.08.2020

Угода про спільне управління даними

Хто такі спільні контролери даних?

Угода про спільне управління даними (далі - «Угода») укладається між Paysera Ltd (далі - «Координатор») та іншими учасники мережі Paysera (далі - «Партнери»). Список Партнерів періодично змінюється і публікується тут. Цією Угодою Координатор і Партнери в тому числі домовляються спільно обробляти Персональні дані клієнтів Paysera, надані Координатору і / або Партнерам Суб'єктами даних, які звертаються з питання послуг Paysera (далі - «Персональні дані»).

Яка мета цієї Угоди?

Ця Угода укладається з метою забезпечення дотримання положень нормативних актів про захист даних, зокрема, Постанови (ЄС) 2016/679 Європейського парламенту і Ради (Загального регламенту щодо захисту даних 2016/679) (далі - «ЗРЗД»). При спільному використанні системи Paysera Координатор і Партнери мають доступ до Персональних даних клієнтів мережі Paysera, оброблюваних в системі Paysera за принципом «як є». Персональні дані доступні Координатору і Партнерам на постійній основі, з метою забезпечити належне надання послуг Paysera і виконання зобов'язань Координатора та Партнерів, передбачених взаємними угодами про використання системи Paysera і надання послуг Paysera. Координатор і Партнери укладають угоду, згідно якої вони є Спільними контролерами, як обумовлено в ст. 26 ЗРЗД, оскільки Координатор і Партнери спільно встановлюють цілі і способи обробки Персональних даних.

Чому спільні контролери обробляють Персональні дані?

Дані обробляються з метою забезпечити належне надання наступних послуг Paysera:

 • Реєстрація в системі Paysera, відкриття розрахункового рахунку;
 • Принцип «знай свого клієнта» і здійснення належної перевірки клієнтів;
 • Заходи з протидії відмиванню грошей і / або фінансуванню тероризму;
 • Надання платіжних послуг;
 • Надання інформації клієнтам Paysera;
 • Поширення і адміністрування платіжних карт;
 • Реєстрація в системі Paysera Tickets, ідентифікація клієнтів;
 • Управління процесом покупки квитків;
 • Забезпечення безпеки конфіденційних даних, цілісності інформації, доступності активів і захисту від порушень, крадіжки даних, шкідливого програмного забезпечення, яке може негативно впливати на активи компанії.
 • Відправлення SMS-повідомлень по інтернету і управління статистичною інформацією;
 • Прив'язка номера телефону до рахунку формату IBAN і забезпечення платіжних послуг;
 • Підтримка клієнтів Paysera і контроль якості;
 • Прямий маркетинг;
 • Збір і управління статистичною інформацією;
 • Прив'язка платіжних карт до мобільного додатку Paysera;
 • Оцінка кредитоспроможності, уплавлення кредитними ризиками і автоматичне прийняття рішень.

Координатор і Партнери спільно обробляють Персональні дані клієнтів Paysera, безпосередньо пов'язані з досягненням зазначених цілей. Персональні дані клієнтів Paysera не можуть оброблятися в інших, не зазначених в цій Угоді цілях.

Якими правами володіють Суб'єкти даних в рамках цієї Угоди?

Незважаючи на різне національне законодавство, яке застосовується щодо Координатора та Партнерів, згадані сторони домовилися забезпечити такі права Суб'єкта даних для клієнтів Paysera:

 1. Координатор зобов'язується надати Суб'єкту даних копію його Персональних даних, які зберігаються в системі Paysera, як це передбачено ст. 15 ОРЗД (Право ознайомитися з персональними даними).
 2. Відповідно до ст. 16 ОРЗД Суб'єкт даних може звернутися з проханням виправити будь-які неправильні Персональні дані, які зберігаються спільним контролером (Право на виправлення персональних даних, наданих Суб'єктом даних). Дані повинні бути виправлені Координатором.
 3. Відповідно до ст. 17 ОРЗД Cуб'ект даних може звернутися із запитом на видалення Персональних даних, які зберігаються спільним контролером (Право на видалення персональних даних). Координатор зобов'язаний видалити дані (за винятком тих даних, які повинні зберігатися відповідно до державних законів, які застосовуються щодо Координатора та Партнерів) і інформувати про це інших Партнерів.
 4. Координатор зобов'язаний розглядати запити на обмеження обробки даних відповідно до ст. 18 ОРЗД (Право на обмеження обробки) і, якщо обмеження вступають в силу, повідомити про це Партнерам. У тих випадках, коли запит стосується процесів в рамках Угоди про спільне управління даними, що здійснюються виключно Партнерами, або даних, якими володіють тільки Партнери, відповідний запит повинен бути направлений безпосередньо данним Партнерам.
 5. Координатор розглядає всі запити на передачу даних відповідно до ст. 20 ОРЗД (Право на портативність). Якщо запит стосується процесів, що здійснюються виключно Партнерами, або даних, якими володіють тільки Партнери, відповідний запит повинен бути спрямований безпосередньо Партнерам.

Суб'єкт даних може використовувати свої права щодо кожного контролера даних, як це описано в п. 3 ст. 26 ОРЗД. Координатор і Партнери надають Суб'єкту даних інформацію, яка вимагається згідно ст. 13 і 14 ОРЗД, публікуючи повідомлення на своїх веб-сайтах.

Відповідно до законодавства якої країни здійснюється спільне управління даними?

Відносно цієї Угоди застосовуються закони Литовської Республіки. Наглядовим органом, компетентним діяти як керівний наглядовий орган, є Державна інспекція із захисту даних Литовської Республіки.

Зверніть увагу, що дана Угода може бути змінена або доповнена без попереднього повідомлення Суб'єктів даних, тому рекомендується періодично відвідувати цю веб-сторінку для ознайомлення з актуальною версією Угоди.

Інформація, яку необхідно надати, коли Персональні дані збираються у Суб'єкта даних:

 1. Спільним контролером ваших Персональних даних є Координатор і Партнери, актуальний список яких доступний тут.
 2. З призначеним Координатором співробітником із захисту даних можна зв'язатися, написавши листа на електронну адресу [email protected] і / або на адресу 38 Ridding Lane, Greenford UB6 0JY, Великобританія. Контактні дані для зв'язку з Партнером: [email protected]
 3. Ваші дані будуть оброблятися для підтримки і обслуговування системи Paysera, а також з метою забезпечити належне надання послуг Paysera. Детальну інформацію можна знайти в Політиці захисту даних Paysera. У разі, якщо ви укладете договір з Партнером, Координатор буде обробляти ваші дані, в той же час надаючи послуги Партнеру. Ваші дані повинні бути доступні Партнеру, який надає вам послуги Paysera. Ваша інформація повинна бути також доступна іншим Партнерам, щоб вони могли забезпечити якість послуг в системі Paysera. Юридичною основою для обробки даних є укладений між Вами і Партнером договір на надання послуг.
 4. Обробка ваших даних проводиться в офісах Координатора та Партнерів, з якими ви укладаєте договір на надання послуг.
 5. Координатор може передавати ваші Персональні дані іншим організаціям, що належить мережі Paysera. Така передача зазвичай необхідна в цілях надання вам послуг Paysera. Точний характер і цілі таких передач даних описані на веб-сайті Координатора.
 6. Ваші дані можуть бути передані третій країні або міжнародній організації. В описаних в ст. 46 або 47 або ч. 1 ст. 49 ЗРЗД випадках передачі даних буде вжито належних заходів безпеки.

Згідно ст. 14 ЗРЗД, даною інформацією повинні володіти всі організації, з яких Координатор і Партнери отримали Персональні дані, що не були передані безпосередньо Суб'єктом даних.

Детальна інформація про те, які Персональні дані і з якою метою збираються, постачальників і основних групах одержувачів таких даних, терміни їх зберігання та інші умови доступна в політиках по захисту даних Paysera і / або Партнерів.

З Політикою захисту даних можна ознайомитися тут.

Архів

Версія Угоди про спільне управління даними, що діяла до 05.08.2020