Використовуйте «Google Pay™» з картою «Visa»

Зв'яжіть свою карту «Visa» з «Google Pay» в своєму мобільному додатку Paysera. Цим способом карту можете прив'язати в усіх країнах, що підтримують безконтактні платежі, навіть там, де додаток «Google Pay» на даний момент недоступний. 

Це – швидкий і простий спосіб розрахуватися в багатьох місцях – на інтернет-сайтах, в додатках і в магазинах.

Розрахуйтесь за допомогою Google Pay там, де побачите один з цих значків:

#
#
Google Pay Paysera
«Google Pay» є торговельною маркою компанії «Google LLC».

Миттєві та прості платежі

#

Швидко

Зв'яжіть карту «Visa» з «Google Pay» просто та швидко – можете це зробити в додатку Paysera або в «Google Pay». 

#

Зручно 

Заплатіть відразу. Здійснюйте безконтактні платежі за допомогою свого телефону «Android» – розблокуйте телефон, прикладіть його до зчитувального пристрою та дочекайтеся появи галочки на екрані.

#

Безпечно

При використанні «Google Pay» ваші дані представлені у вигляді віртуального закодованого номера рахунку, тому реальна інформація вашої карти захищена. 

Як зв'язати карту «Visa» з «Google Pay»?

Зв'язати карту «Visa» з «Google Pay» можна дуже швидко. Це можна зробити через додаток «Google Pay» або в додатку Paysera.

В додатку Paysera:

В додатку Paysera виберіть Карти і натисніть кнопку «Add to Google Pay».

Якщо у вас ще немає додатку Paysera в вашому телефоні «Android», завантажте його безкоштовно в «Google Play».

#

ℹ️ Таким способом карту можна прив'язати і в країнах, де підтримується «Google Pay», але де на даний момент не можна завантажити додаток «Google Pay». 

В додатку «Google Pay»: 

Якщо у вас вже є додаток «Google Pay», або ви можете завантажити його в «Google Play» – виберіть в додатку додати новий спосіб оплати, введіть інформацію своєї карти «Visa» та дотримуйтесь інструкцій додатку. 

Надаєте перевагу користуванню комп'ютером? Зайдіть на pay.google.com.

Поширені запитання

«Google Pay» працює всюди, де приймаються безконтактні платежі. Після того, як ви прив'язали карту, розблокуйте свій телефон «Android», прикладіть його до зчитувального пристрою і зачекайте, поки не побачите галочку. Запускати додаток не потрібно.

Крім того, використовуйте «Google Pay» для того, щоб швидше розрахуватися в своїх улюблених додатках і на інтернет-сайтах. Після того, як ви прив'язали карту, більше не потрібно буде вводити свою платіжну інформацію. При оплаті вам потрібно лише вибрати «Google Pay».

Ні. Зв'язати свою карту з «Google Pay» ви можете безкоштовно, і з вас не стягуватиметься додаткова плата за операції з використанням карти «Visa». Це те ж саме, як користуватися своєю платіжною картою.

В «Google Pay» немає ніяких лімітів; однак в деяких продавців можуть бути ліміти на безконтактні платежі. При оплаті через інтернет в додатках або на сайтах операції «Google Pay» не обмежені ніякими лімітами.

Зверніть увагу на те, що при оплаті за допомогою карти «Visa» через «Google Pay», операції по карті обмежені стандартними лімітами.

Так. Розраховуватися за допомогою «Google Pay» безпечніше, ніж готівкою або за допомогою фізичної карти. Навіть в разі втрати телефону ніхто не зможе розрахуватися за допомогою вашого телефону, поки він буде заблокований. 

Крім того, в разі використання телефону для здійснення безконтактних платежів, «Google Pay» не надсилає номер вашої кредитної або дебетної карти з платежем. Для відображення вашої інформації використовується віртуальний закодований номер карти, тому реальні дані вашої карти захищені.

Бережіть свій пристрій «Android» та карту «Visa» – в разі втрати карти негайно її заблокуйте

Якщо ви загубили свій телефон, або він був вкрадений, заблокуйте та зітріть дані за допомогою додатку «Find My Device», якщо він вам доступний.

Також ви завжди можете тимчасово заблокувати свою карту на своєму комп'ютері, увійдіть в свій обліковий запис Paysera або телефонуйте в наш Центр обслуговування клієнтів. 

Якщо ви загубили свою карту «Visa» – негайно її заблокуйте. Ви можете це зробити в мобільному додатку Paysera, в інтернет-банку або, зателефонувавши до Центру обслуговування клієнтів Paysera

Якщо ви заблокуєте карту, ви не зможете користуватися нею в «Google Pay». Якщо ви знайдете свою карту і розблокуєте її, ви знову зможете користуватися «Google Pay». Якщо ви не знайшли карту, замовте нову карту і зв'яжіть її з «Google Pay». 

Так. Розраховуватися за допомогою «Google Pay» ви можете в сотнях ваших улюблених додатків і на багатьох ваших улюблених інтернет-сайтах, а також у фізичних магазинах по всьому світу – там, де приймаються безконтактні платежі.