Збори за зарахування коштів

Комісія за поповнення рахунку Paysera за допомогою карти (через Ecommpay) становить 1% від суми поповнення.

Комісія за поповнення рахунку Paysera за допомогою карти Mastercard або Maestro (через Quipu) становить 2,9 % від суми поповнення, але не менше 0,25 EUR.

Поповнення рахунку Paysera є безкоштовним, за винятком випадків, коли вхідний платіж здійснюється через систему TARGET2. В цьому випадку стягується комісія за зарахування коштів: для сум до 9 999,99 EUR3,00 EUR, 10 000 EUR і більше – 4 EUR

Крім того, іноді банк відправника стягує додаткову плату за переказ коштів. Так як вона залежить від країни, валюти і банку відправника, розмір плати можна дізнатися тільки генеруючи інструкції переказу.

Щоб дізнатися якого розміру плата буде застосована, увійдіть до свого облікового запису Paysera і в лівому меню виберіть Поповнити рахунок (1). В новому вікні выберіть країну (2) і валюту (3), а потім натисніть на Оновити інструкції (4).

#

Система покаже вам список банків, через які ви можете поповнити свій рахунок Paysera. Вибравши банк (1) і в поле під списком вписавши суму поповнення, ви дізнаєтеся комісійну плату (2) за зарахування коштів.

#